Onze werkgeversadviseurs

Bij het WSP West-Brabant heb je één vast contactpersoon. Onze werkgeversadviseurs helpen je graag verder op weg!

Brabantse Wal

simone-heuker

Simone Heuker

Acquisitieconsulent detacheringen

06 - 41 31 75 46

sheuker@wvs.nl

 

Breda

edith-zwemmer

Edith Zwemmer

Productie | Industrie | Bouw | Techniek | Zakelijke dienstverlening

06 - 29 62 53 83

e.zwemmer@breda.nl

marit-kersten

Marit Kersten

Zorg | Facilitair | Schoonmaak | Overheid | Zakelijke dienstverlening

06 - 11 53 63 42

mm.kersten@breda.nl

 

mila-starcevic

Mila Starcevic

Zorg | Facilitair | Schoonmaak | Overheid | Zakelijke dienstverlening

06 - 22 93 90 74

m.starcevic@breda.nl

rosemarie-frans

Rosemarie Frans

Banenafspraak | Doelgroepindicatie

06 - 11 58 61 33

r.frans@breda.nl

sjoerd-beijen

Sjoerd Beijen

Horeca | Groot- en detailhandel | Banenafspraak | Doelgroepindicatie

06 - 52 81 38 95

s.beijen@breda.nl

wimbrok

Wim Brok

Logistiek | Transport | Productie | Industrie | Groen | Techniek

06 - 15 69 46 76

wgm.brok@breda.nl

Hart van West-Brabant

adrienneogier

Adrienne Ogier

Loonwaardemetingen | Inclusieve arbeidsanalyse

06 - 18 30 08 52

aogier@wvs.nl

colinda-tak

Colinda Tak

Banenafspraak | Loonwaardemetingen

06 - 34 86 04 72

ctak@wvs.nl

janwillemvanmerode

Jan-Willem van Merode

Banenafspraak | Loonwaardemetingen

06 - 53 23 17 00

jwvanmerode@wvs.nl

 

MidZuid