Onze werkgeversadviseurs

Bij het WSP West-Brabant heb je één vast contactpersoon. Onze werkgeversadviseurs helpen je graag verder op weg!

Brabantse Wal

simone-heuker

Simone Heuker

Acquisitieconsulent detacheringen

06 - 41 31 75 46

sheuker@wvs.nl

 

Breda

audreyheye-2

Audrey Middelburg-Heye

Horeca | Groot- en Detailhandel | Zakelijke dienstverlening

06 - 21 15 44 16

audrey.heye@uwv.nl

female-profile

Chantal Leysner

Horeca | Groot- en Detailhandel | Zakelijke dienstverlening

06-11462175

c.leysner@breda.nl

ingemarwitberg

Ingemar Witberg

Zorg | Overheid | Onderwijs | Schoonmaak | Beveiliging | ICT

06 - 33 33 32 97

ingemar.witberg@uwv.nl

marit-kersten

Marit Kersten

Zorg | Schoonmaak | Zakelijke dienstverlening

06 - 11 53 63 42

mm.kersten@breda.nl

 

mila-starcevic

Mila Starcevic

Zorg | Schoonmaak | Zakelijke dienstverlening

06 - 22 93 90 74

m.starcevic@breda.nl

rosemarie-frans

Rosemarie Frans

Banenafspraak | Doelgroepindicatie

06 - 11 58 61 33

r.frans@breda.nl

sjoerd-beijen

Sjoerd Beijen

Horeca | Groot- en detailhandel | Banenafspraak

06 - 52 81 38 95

s.beijen@breda.nl

wimbrok

Wim Brok

Logistiek | Transport | Productie | Industrie | Techniek

06 - 15 69 46 76

wgm.brok@breda.nl

Hart van West-Brabant

adrienneogier

Adrienne Ogier

Loonwaardemetingen | Inclusieve arbeidsanalyse

06 - 18 30 08 52

aogier@wvs.nl

colinda-tak

Colinda Tak

Banenafspraak | Loonwaardemetingen

06 - 34 86 04 72

ctak@wvs.nl

janwillemvanmerode

Jan-Willem van Merode

Banenafspraak | Loonwaardemetingen

06 - 53 23 17 00

jwvanmerode@wvs.nl

 

MidZuid