Banenbeurs XL door WerkLink

Zodra je op zoek gaat naar personeel, heb je keuze uit veel mogelijkheden. En daar heb je niet altijd tijd voor als werkgever. Maar je wilt wel de juiste persoon voor de vacature vinden. Hoe pak je dit aan zonder veel tijd en geld kwijt te zijn aan werving en selectie? Wij bieden je dé oplossing: neem samen met zo'n 100 werkgevers deel aan onze Banenbeurs XL op 20 september in Geertruidenberg en ontmoet in korte tijd zo'n 700 werkzoekenden uit de hele regio Dongemond. Doe mee en maak de match!

 

Het programma

Waar: 

Fort St. Gertrudis (let op: sommige navigatiesystemen bieden ook de optie Raamsdonksveer aan)

Wanneer: 

donderdag 20 september 2018

Opbouwen:  

vanaf 12.30 uur

Opening:

13:45 uur

Beurs:

14:00 -16:30 uur

 

Maatschappelijk ondernemen

Met je deelname aan de Banenbeurs XL draag je bij aan het werkgeluk van een werkzoekende. Een mooie invulling van Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen!

 

Ja, ik wil deelnemen!

Ben je op zoek naar gemotiveerd personeel? Meld je dan aan voor de Banenbeurs XL. Klik hier en vul de gegevens van jou en je collega's in op de pagina van Eventbrite. Wil je meer informatie over de Banenbeurs XL? Neem dan contact op met de werkgeversadviseurs van WerkLink. Je bereikt hen op telefoonnummer 0162 - 37 41 92 of via e-mail info@wspwerklink.nl.

 

Deelnemende bedrijven

Deze werkgevers zijn klaar voor de match op 20 september:

   
Bedrijf Contact
!Go b.v. www.gobv.nl
2day@work http://2day-work.nl
Abalco www.abalco.nl
ABC Kozijnen www.abckozijnen.nl
Actief zorg www.actiefzorg.nl
ADG www.adg-workingpeople.nl
Adecco www.adecco.nl
Amarant groep www.amarant.nl
Artiflex www.artiflex.com
Binck www.binckwerk.nl
Boelaars Zalencentrum www.boelaarszalencentrum.nl
Burghouwt www.burghouwt.nl
Cladding Partners www.cladding.nl
Computer Profile www.computerprofile.com
Correct diensten www.correct-groep.nl
CSU www.csu.nl
De Smidshoek Meerval 10, Raamsdonksveer
DL Packaging www.dlpack.nl
DSO www.dsohulp.nl
DVC Watergroep www.dvcwatergroep.nl
Espero www.espero.nl
Exho www.exho.nl
FID Uitzendbureau www.fiduitzend.nl
Flexhelden www.flexhelden.nl
Flex Pons www.flexpons.nl
Fraai projecten http://www.fraaiprojecten.nl/
Frigolanda www.frigolanda.com
Green Fox www.greenfox.nu
Greve  https://www.greve.nl/
Groeneveld riooltechniek www.riooltechniek.nl
GTV Totaaloplossing www.gtv.nl
Hazera www.hazera.nl
Hofkens HIG www.hofkenshig.nl
HotelSource www.hotelsource.nl
Kärcher www.kaercher.com
Landelijke Verkeersdienst www.landelijkeverkeersdienst.nl
Lunchroom Le Boulevard https://lunchroomleboulevard.nl
Logistic Force Breda BV www.logisticforce.nl
Louwman & Parqui www.toyota.nl/over-toyota/toyota-in-nederland/louwman-en-parqui.json
Luba www.luba.nl
Markkantpersoneelsdiensten www.markkantpersoneelsdiensten.nl
MCAP www.mcap.nl
Meestergilde www.meestersgilde.nl
Meilink www.meilink.eu
ODV Maritiem www.odvmaritiem.nl
Olympia www.olympia.nl/U-430/Olympia-Uitzendbureau-Oosterhout-Oosterhout
One Way Plastics BV www.onewaypipingbags.com
Polderzon www.polderzon.nl
Pro Industry www.pro-industry.nl
ProduLAS BV www.produlas.nl
ProfLinQ www.proflinq.nl
Quasar https://quasar.nl/
Raaak Personeel www.raaakpersoneel.nl
Randstad www.randstad.nl
Riethorst Stromenland www.deriethorststromenland.nl
Rodenburg installatiebedrijven www.rodenburginstallatiebedrijven.nl
Schoonmaakbedrijf Perfekt b.v. www.schoonmaakbedrijfperfekt.nl
Sovak www.sovak.nl
Start People www.startpeople.nl
Stoffels Bleijenberg www.stoffelsbleijenberg.nl
Stokman www.stokmanbv.com
TCR www.tcr.nu
Tempo Team www.tempo-team.nl
Timing www.timing.nl
Toko Noor http://tokonoor.nl/
Tommy Teleshopping www.tommyteleshopping.com
Tredion www.tredion.nl
TSD groep www.vakmangezocht.nl
Uw assistent www.uwassistent.nl
Van Iersel www.ierselbv.nl
Werk en vakmanschap www.werkenvakmanschap.nl
Young Capital www.youngcapital.nl
 

Ben jij klaar voor de match?

Welke match je ook speelt of maakt, je 'wint' 'm niet in je eentje. Daarom doen we het samen. Op donderdag 20 september 2018 bundelen alle regio’s van het WerkgeversServicepunt West-Brabant hun krachten. Waarom? Om nog meer werkgevers te helpen de juiste mensen te vinden om het werk gedaan te krijgen. Met als doel nog meer mensen aan de slag krijgen. Op één dag in heel West-Brabant organiseren wij ontmoetingen, gesprekken, workshops, beurzen en speeddates.

 

Deel deze pagina