Banenbeurs Altena 29 mei

save-the-date-altena

Datum: 29 mei 2018

Het programma

De werkzoekenden komen uit de regio Altena. Zij worden vanaf 14.30 uur verwacht in Fort Altena. Ze hebben er zin in!

Waar

Tol 8, Werkendam

Wanneer

29 mei 2018

Opbouwen

vanaf 13:30 uur

Beurs

14:30 - 16:30 uur

Netwerkborrel

16:30 - 18:00 uur

 

Locatie: Fort Altena, Werkendam

WerkLink bedient werkgevers in de regio Dongemond, onder de vlag van het WSP West-Brabant. Op de Banenbeurs in Oosterhout komen werkgevers in contact komen met werkzoekenden uit Altena. Zij spreken en selecteren kandidaten in een informele sfeer. Dit biedt werkgevers de kans om op een laagdrempelige manier de perfecte match te maken. Want goed personeel is een voorwaarde voor succes voor organisaties. 

Als werkgever heb je veel aan je hoofd. Zodra je op zoek gaat naar personeel, heb je keuze uit veel mogelijkheden. Hoe ga jij op zoek naar de juiste persoon voor de vacature, zonder dat je veel tijd en geld kwijt bent aan werving en selectie? Wij bieden je dé oplossing, neem deel aan onze Banenbeurs op 29 mei in Werkendam met werkzoekenden uit de regio

Maatschappelijk Ondernemen

Door deel te nemen aan één of beide Banenbeurzen draag je bij aan het werkgeluk van een werkzoekende. Een mooie invulling van Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen voor jouw organisatie!

Meer informatie?

Wil je meer informatie over de Banenbeurzen? Neem dan contact op met één van de adviseurs van WerkLink. Je bereikt hen telefonisch op (0162) 374 192 of per e-mail info@wspwerklink.nl.

Aanmeldpagina voor Banenbeurs Altena:

https://www.eventbrite.nl/e/registratie-banenbeurs-altena-44914051136

Wie zijn aanwezig?

 

Bedrijf Website
Ladessa BV http://www.ladessa.nl/
Landelijke Verkeersdienst https://www.landelijkeverkeersdienst.nl/
ProfLinQ https://www.proflinq.nl/
Artiflex https://www.proflinq.nl/ 
G. Kwetters en Zn. B.V. https://www.kwetters.com/nl.aspx 
ODV Maritiem http://odvmaritiem.nl/ 
Tempo-Team  www.tempo-team.nl
Schoonmaakbedrijf Perfekt b.v. https://schoonmaakbedrijfperfekt.nl/
One Way Plastics BV http://www.onewaypipingbags.com/
Start People https://startpeople.nl/
Amarant Groep https://www.amarantgroep.nl/
Tempo Team www.tempo-team.nl
Flexhelden https://flexhelden.nl/
Logistic Force Breda BV https://www.logisticforce.nl/ 
Computer Profile https://www.computerprofile.com
Taxi Berm http://www.taxiberm.nl/
Manpower B.V. https://www.manpower.nl/
Meestersgilde https://www.meestersgilde.nl/
ADG Working People https://www.adg-workingpeople.nl/
Actiefzorg https://www.actiefzorg.nl/
TSD Management Groep BV http://www.tsdgroep.nl/
Solid Systems Security Group https://www.solidsystems-netherlands.nl/
Tripticom www.tripticon.nl
Correct Groep BV www.correctgroep.nl
Zonnis BV www.zonnis.nl
Stokman BV www.stokmanmetaalcomponenten.nl/
E. van Wijk Logistics www.evanwijk.com
Opstap Personeelsdiensten https://www.opstapnaarwerk.nl
Team PIT LR Health & Beauty https://Pedicures.online
Akma www.Akma.nl
Tzorg www.tzorg.nl

 

Terug naar overzicht

Deel deze pagina